Všimnete si, když kolem vás projede naprosto skvěle umyté auto? Nezáleží pak na značce ani stáří, auto zkrátka perfektně září! Nechce se vám pokaždé strávit hodiny času náročným mytím a leštěním auta, které je zaprášené, ulepené od květů, zkrátka se netřpytí? I vy máte tu bezvadnou možnost navštívit naší auto myčku v Ústí nad Labem a nechat si umýt auto velmi snadno a rychle. Speciální mycí programy si poradí se vším, co by mohlo způsobovat vadu na kráse. Navštivte naši bezkontaktní myčku v Ústí nad Labem a nechte si udělat kompletní kosmetiku vašeho auta aktivní mytí čistící pěnou, odstranění hmyzu nebo vysokotlaké mytí horkou vodou s mikropráškem a přídavkem šamponu. Aby bylo mytí kompletní a auto dokonale a dlouho čisté a beze skvrn, využijte programu s horkým voskem a závěrečný oplach demineralizovanou vodou. U nás zvládnete i vše od vysávání, přes čištění interiéru včetně koberečků a parfémování. Také Vám můžeme doplnit směs do ostřikovačů a aplikovat černý lesk na pneumatiky.

Naše samoobslužná bezkontaktní myčka v Ústí nad Labem splní vaše představy o tom, jak má vypadat naprosto skvěle umyté a naleštěné auto, a to včetně různých detailů. Nemeškejte svůj drahý čas složitým a zdlouhavým mytím svého auta, když můžete nechat tuto povinnost na bezkontaktní myčce. Vše ohledně mytí vašeho auta u nás v myčce v Ústí nad Labem vyřídíte rychle, snadno a za rozumnou cenu, která rozhodně není dražší než váš čas.

A co Vám u nás nabídneme navíc? Obchůdek s autodíly a doplňky, pneuservis, centrum autoskel, drobné opravy, zejména leštění karoserie, světlometů, výměnu žárovek a filtrů. Můžete také využít výhodných cen naší smluvní pojišťovny. A abyste si zpříjemnili chvíle čekání na dokonale umytý a vyčištěný vůz, navštivte naši kavárnu.

Proč k nám zavítat?

  • Platba hotově, kartou, nebo mobilem
  • Otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Myčka s obsluhou i bez obsluhy
  • Zásuvka na elektromobil
  • Parfémování interiéru vozidla
  • Vysávání auta

Ceník

Mytí 10 Kč 60 s
Vysávání 10 Kč 2 min
Praní koberečků 20 Kč 3 min
Mytí koberců 20 Kč 3 min
Lesk na kola 10 Kč 20 sek
Lesk na pneu 10 Kč 30 min
Letní kapalina do ostřikovačů COYOTE 10 Kč 0,5 L
Parfémováč Ovocná a Mořská vůně 10 Kč 15 sek
Čistá voda 10 Kč 3 L

Kde nás najdete?